AcasaAcasa  
  • Ultimele imaginiUltimele imagini  
  • ÎnregistrareÎnregistrare  
  • ConectareConectare  

  • Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

    La umbra unui copac[Privat-SamaraMorgan]

    4 participanți

    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

    In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Defapt, in jur de 19, spun ranjind in timp ce il privesc. Si da, e surprinzator. Dar, dintr-un anumit motiv, nu ma deranjeaza.

    Kaixel

    Kaixel

    -Exact ce am mentionat mai devreme,ranjesc la ea.Dar am sa o trec cu vederea de data asta.Esti prima persoana cu care am avut o discutie ce nu tine de comert de cand am plecat din trib.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Inteleg, spun in timp ce chicotesc. Si, de aceea consideri ca sunt o persoana mai interesanta si vrei sa ma cunosti mai bine, huh? intreb pe un ton calm in timp ce il privesc in ochi.

    Kaixel

    Kaixel

    -Nu,raspund,pe un ton calm,privind-o in ochi si ranjind.Sunt doar plictisit si caut pe cineva cu care sa port o conversatie normala.Atata tot.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Ah, inteleg, spun pe un ton usor dezamagit, dupa care ranjesc din nou. Sigur. Iti stau la dispozitie cu orice, raspund in timp ce il privesc.

    Kaixel

    Kaixel

    -Se pare totusi ca iti poti lua adio de la servici in seara asta,spun,privind in sus la cer.Toarna cu galeata si nu pare a se opri prea curand.Cred ca o sa fie nevoie sa ramanem aici peste noapte.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - A.. aici? Pe frigul asta? intreb pe un ton socat in timp ce tremuram putin si il priveam in ochi.

    Kaixel

    Kaixel

    -Aici,pe frigul asta,raspund amuzat,asezandu-ma din nou la baza copacului.Distreaza-te inghetand pana una alta.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Esti ciudat, raspund pe un ton sec in timp ce chicotesc si il privesc in ochi.

    Kaixel

    Kaixel

    -Un ciudat care nu ingheata cel putin,raspund sarcastic,ranjind din nou.Poti intre timp sa sapi o groapa in care sa stai,sau sa te acoperi cu frunze.Oricum o iei,totusi,tot vei ingheta in noaptea asta.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Nuu.. nu vreau sa raceeesc, spun in timp ce oftez si continui sa tremur de frig, uitandu-ma la cer.

    Kaixel

    Kaixel

    -Atunci ai doua optiuni.Una e sa fugi acasa prin ploaie,in cazul in care vei raci cu siguranta.Iar doi,ma opresc pentru cateva secunde,privind-o in ochi,vii la mine in brate.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Normal as prefera prima, dar casa mea nu e asa aproape de locul asta. Doar barul e. Oricum,o iau pe a doua, spun uitandu-ma altundeva, incercand sa-i evit privirea.

    Kaixel

    Kaixel

    -Exact cum am planuit,ranjesc usor,in timp ce imi desfac bratele.In cazul asta,vino aici...sau nu,ranjesc mai tare,ridicandu-ma in picioare. Poti sta sa ingheti de frig.Poate imi dai tifos sau ceva.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    Clipesc, dupa care ma uit ciduat la el, si oftez.
    - Pacat atunci. Asta ar fi fost singura ta sansa sa ma tii in brate, raspund ranjindin timp ce incep sa-mi frec bratele una de alta sa ma incalzesc.

    Kaixel

    Kaixel

    -Iar asta e a doua,ranjesc,in timp ce o prind de mana si o trag inspre mine,luand-o in brate.Si de data asta,am luat-o.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Ah, esti rau. Nu ti-am dat voie sa faci asta, spun scotandu-i limba. Dar, nu ma deranjeaza, raspund ranjind in timp ce ma fac comoda in bratele lui.

    Kaixel

    Kaixel

    -Nu ai alta optiune,Ally,continui sa ranjesc,privind la ea.Si nu te plange.Stiu ca iti place.In special pentru ca preferi barbati mai in varsta.

    SamaraMorgan

    SamaraMorgan

    - Uh, banuiesc ca nu ai auzit ce spusesem adineauri. Deja zisesem ca nu ma deranjeaza sa stau in bratele tale, spun in timp ce il privesc in ochi. Si, nu neaparat pentru ca prefer barbatii mai in varsta. Sunt constienta ca este o diferenta enorma intre noi, dar nu-mi pasa de asta, soptesc in timp ce rosesc putin si incerc sa-i evit privirea.

    Wicked

    Wicked

    Să aveți grijă ce faceți, ochiul vede tot.
    La umbra unui copac[Privat-SamaraMorgan] - Pagina 3 1717

    Continut sponsorizat



    Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

    Subiecte similare

    -

    » Have fun with Crux !(Privat)

    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum