AcasaAcasa  
  • Ultimele imaginiUltimele imagini  
  • ÎnregistrareÎnregistrare  
  • ConectareConectare  

  • Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

    Fiinte legate de copaci.

    2 participanți

    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

    In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

    26Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 4:41 pm

    Wicked

    Wicked

    În secunda următoare mă tăvălesc pe jos de râs
    -Mă dai gata !

    27Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 4:43 pm

    Amm.

    Amm.

    Nu isi schimba expresia, cu toate ca nu isi mai avea micul zambet. Biciul incepe din nou sa se miste prin jurul fetei de parca ar fi fost coada unui catel ce era extrem de incantat.

    28Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 4:45 pm

    Wicked

    Wicked

    Mă ridic, ștergându-mi lacrimile de la ochi. Plângeam... din cauza râsului.
    -Mai ai și alte trucuri ?

    29Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 4:50 pm

    Amm.

    Amm.

    Am, dar asta nu inseamna ca o sa ti le si arat. Spune ea asteptand sa vada ce va face.

    30Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 7:39 pm

    Wicked

    Wicked

    -Și dacă te oblig ? zic eu în timp ce mă scutur de praf
    Pășind încet, clona s-a apropiat de mine

    31Fiinte legate de copaci. - Pagina 2 Empty Re: Fiinte legate de copaci. Dum Sept 28, 2014 8:23 pm

    Amm.

    Amm.

    Fara ar fi dorit sa-l provoace, sa-i spuna sa incerce, caci de mult nu a mai avut parte de o lupta, dar nici nu prea ii ardea in momentul acesta de violenta, si mai ales ar fi vrut sa scape din asta basma curata caci daca ar aflat Arthur ca se luptase in oras n-ar mai fi putut sa evadeze nici 10 centimentrii de casa. Nestii ce sa spuna doar astepata.

    Continut sponsorizat



    Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum