AcasaAcasa  
  • Ultimele imaginiUltimele imagini  
  • ÎnregistrareÎnregistrare  
  • ConectareConectare  

  • Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

    Marshall Walker

    3 participanți

    In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

    1Marshall Walker Empty Marshall Walker Dum Sept 28, 2014 11:52 am

    Pescarusi

    Pescarusi


    Poza caracter:
    Nume: Marshall Walker
    Poreclă*: M
    Sex*: Masculin
    Vârstă*: 19

    Personalitate*: Acum ascult black metal, sunt ateu, lumea mă crede satanist, sunt bisexual, mizantrop, uneori doar misogin, scriu o carte, beau în fiecare zi şi mă droghez în fiecare săptămână. De obicei sunt indiferent fara de majoritatea lucrurilor si doar putine lucruri imi castiga atentia.
    Imi displac majoritatea persoanelo si agreez prezenta numai a catorva.
    Ma plictisesc extrem de repede de un lucru sau de o persona, am momente in care nu vrei sa fi prin prajma mea. O parte din mine e un psihopat si imi dau tot felul de filme din cauza drogurilor. Niciodata nu sunt treaz iar daca printr-un miracol nu am baut sau nu am fumat nimic in acel moment incep sa imi zgarii mainile si picioarele, adica ma auto mutilez. Cand sunt pe un pod mereu ma tenteaza sa sar de pe el si sa ma sinucid.

    Ii place: Kent Click, inghetata de migdale, berea Stejar, Skate-ul sau
    Nu ii place: retardatii, submarinele, topoganele, lemurienii, gandacii, spatiile inguste

    Pasiva*: Marshall poate sustine si controla orice corp cu ajutorul curentilor de vant pe care ii creaza, in special propiul corp. Dar nu si corpurile mai grele de 100kg. Marshall poate mentine in corp in aer timp de doua posturi si ii ia un post ca sa isi recapete energia.
    Element*: Vant
    Arme*: doua cutere si 10 lame pentru cutere normale
    Spoiler:

    Istorie*: Marshall Walker era elev al liceului de Arte vizuale, un mare talent, un mare grafician. Avand expozitii de arta in tot orasul, era extrem de cautat pentru operele sale.

    Inainte cu o saptamana de absolvirea clasei a 12-a era la ora de atelier, toate materialele pe care le folosise pana in momentul de fata il plictiseau, cauta ceva mai complex. Asa ca si-a omorat colegii de atelir si profesorul dar nu si prietenul sau si a facut o sculptura combinandu-le cadavrele. Sculptura l-a multumit, era minunata si macabra in acelasi timp. A fugit cu prietenul sau intr-un oras invecinat pentru ca putea si numit oricand complicele sau.
    Marshall aparea pe toate posturile de stiri iar prietenul lui ne mai suportand asta a luat o supradoza de somnifere si s-a culcat langa Marshall. Acesta si-a dat seama ca nu respira doar dimineata cand nu mai putea face nimic pentru el.

    Si-a jurat sa nu mai iubesca pe nimeni si nimic. A inceput sa se drogheze, sa bea fara incetare. Era devastat de moarte prietenului sau.
    Acum isi petrece timpul pictandu-i mi de portrete. Ne vrand sa ii uite chipul nici macar pentru o secunda.

    2Marshall Walker Empty Re: Marshall Walker Dum Sept 28, 2014 11:56 am

    Kira

    Kira

    Acceptat [ 1/2 ]

    https://ascension.forumgratuit.ro

    3Marshall Walker Empty Re: Marshall Walker Dum Sept 28, 2014 11:57 am

    Wicked

    Wicked

    Acceptat (2/2)

    Continut sponsorizat



    Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum